+90 232 457 77 66
info@upsoled.com.tr

Hakkımızda


Upsoled A.Ş. bilgi-birikim ve tecrübesiyle, değişen teknoloji ve piyasa koşullarına hızla adapte olarak müşteri ve çözüm ortaklarına doğru, süratli ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kuruldu.
 
Upsoled genç ve dinamik kadrosuyla, sektörde edindiği deneyimi müşterileri için optimum çözümlere dönüştürmeyi hedeflemektedir. Hemen her çözüm önerisinde fiyat-performans ve fayda ilişkisini değerlendirerek, müşterinin ödediği bedelin tam karşılığını almalarını amaçlamaktadır. Upsoled, büyük, küçük ayrımı gözetmeksizin her boyutta projeye aynı özen ve titizlik gösterir.
 
Upsoled A.Ş., Legrand Bayisi ve Legrand Grup firmaları olan İnform Elektronik A.Ş.’nin Ege Bölgesi Tek Yetkili Satıcısı ve Tek Yetkili Teknik Servisi, Estap Kabinet Sistemleri Yetkili Ana Bayisi, Legrand LCS Yapısal Kablolama Sistemleri Sertifikalı Dağıtıcı Partneridir. 
 
Bu sayede şalt ürünlerden kesintisiz güç kaynaklarına, redresör gruplarından, yapısal kablolamaya her tür proje için tek firma ile komple çözüm sunabilmektedir.
 
Ayrıca LED aydınlatma sistemleri ile özel otomasyon projeleri üretmekte, yenilenebilir enerji sistemleri alanında proje, tasarım, uygulama ve teknik destek faaliyetlerinde bulunmaktadır.